Kapłani

Czytania na każdy dzień

wiara

...

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Informator parafialny

BIURO PARAFIALNE

tel.: 061-427-00-23

w ciągu roku biuro parafialne czynne:

poniedziałek: 16.oo - 17.oo

środa:   9.oo - 10.oo, 16.oo - 17.oo

sobota: 9.oo - 10.oo

w okresie letnich wakacji:

środa:   9.oo - 10.oo, 16.oo - 17.oo

sobota: 9.oo - 10.oo

OKAZJA DO SPOWIEDZI

w ciągu tygodnia i w niedzielę 15 minut przed Mszą świętą

oraz w pierwszy czwartek i piątek miesiąca 16.oo – 18.oo

ŻYWY RÓŻANIEC:

pierwsza środa miesiąca  18.oo

STOWARZYSZENIE WSPIERANIA POWOŁAŃ KAPŁAŃSKICH:

pierwszy czwartek miesiąca  17.3o

ADAORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU

Każdy czwartek – godz. 17.oo - 18.oo.

PORADNICTWO RODZINNE:

drugi wtorek miesiąca  19.oo

Pokaż Kłecko na większej mapie

PARAFIA RZYMSKO – KATOLICKA

p. w. ŚW. JERZEGO I ŚW. JADWIGI

62 –270 KŁECKO ul. KOŚCIELNA 1

tel. (61) 427 00 23

BP KEP
  • Kościół jest zainteresowany nie tylko poznaniem skali zjawiska wykorzystania seksualnego nieletnich przez duchownych, ale również ewangelicznym oczyszczeniem – podkreśla o. Adam Żak SJ, dyrektor Centrum Ochrony Dziecka, koordynator Episkopatu Polski ds. ochrony dzieci i młodzieży. W rozmowie z KAI opowiada o planach nt. mających powstać w Polsce czterech punktów kontaktowych dla osób pokrzywdzonych przez duchownych. Decyzję o ich utworzeniu poparli biskupi diecezjalni podczas obrad na Jasnej Górze.

DEON.pl / Religia / Kościół
  • Kiedy dowiedział się o koncercie organizowanym specjalnie dla niego, przyjął wiadomość dokładnie tak, jak podchodzi do całego życia: z wielką pokorą. - Trudno było prosić ludzi o pomoc. Byłem bardzo wdzięczny - mówi Grzegorz Polakiewicz, dla którego gwiazdy muzyki wystąpią 8 września.